Popularne posty

sobota, 2 czerwca 2012

Szkło weselne - wazony, lampony, misyJeśli chodzi o szkło dekoracyjne na ślub i wesele -  w Polsce doskonale przyjęły się trendy, które od wielu już lat są bardzo powszechne w Anglii, czy USA. Eleganckie przyjęcia uświetniają zawsze świeże kwiaty układane w pięknych, szklanych wazonach oraz klasyczne świece i świeczniki. Wybór kwiatów i kolorystyki ślubnej jest tak ogromny, że całą oprawę warto powierzyć profesjonalistom, którzy zgonie z Waszą wizją dobiorą  i zaaranżują odpowiednie dekoracje.

Niestety nie zawsze jest tak, że wazony i świeczniki, które proponuje Wam dany lokal lub florysta odpowiadają Waszemu poczuciu estetyki, czy idei wesela. Dlatego warto dobrać je osobiście, by mieć 100% pewność, że będą idealnym dopełnieniem Waszej koncepcji.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję wazonów, lampionów i świeczników szklanych do oprawy ceremonii ślubnej i weselnej dla najbardziej wymagających :) 
Polecamy je szczególnie, ze względu na ich świetną jakość. Każdy wazon wykonany jest ręcznie z hartowanego, szlifowanego szkła, które pięknie odbija światło. Mimo naprawdę dużego wyboru wzorów i kształtów proponujemy Wam bardzo przystępne ceny i bezpieczną dostawę! 

A wzory, które najchętniej wybieracie w naszym Sklepie internetowym to:


1. Wazony Martini – wysokość: 60 cm, 50 cm i 40 cm2. Wazony Cylindryczne – wysokość: 30 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm
3. Kule szklane – średnica: 50 cm, 25 cm, 12 cm
4. Lampiony na świece lub kwiaty – wysokość: 25 cm


5. Misy szklane do kompozycji kwiatowych i świec – średnica: 25 cm, 38 cm6. Bańki dekoracyjne do zawieszania średnica: 5 cm, 6,5 cm, 8 cm 7. Kielichy szklane na świece lub kwiaty - wysokość: 30 cm, 35 cm
8. Paterki i tortownice szklane idealne na "Candy bar" - wysokość: 25 cm, 40 cm

9. Bombki wiszące świeczniki - średnica: 10 cm, 15 cm, 20 cm

10. Fiolki szklane dekoracyjne - długość: 18 cm 11. Gąbka florystyczna do kwiatów żywych i sztucznych - zawsze przydatna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz